Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівники ДАІ Херсонщини побували в гостях у підшефних вихованців

Працівники ДАІ Херсонщини побували в гостях у підшефних вихованців

Днями у навчально-виховному комплексі ім. Т. Г. Шевченка Херсонської обласної ради, відбулося яскраве свято — День шефів. Серед запрошених дітьми гостей — працівники Державтоінспекції, які вже більше 20-ти років надають всіляку шефську допомогу вихованцям дитячого закладу.

Діти, які живуть в інтернаті, потребують особливого ставлення. Їм, не дивлячись на юний вік, вже довелося відчути на собі життєві негаразди. Тож поряд із допомогою підшефним у буденному житті, організації свят та дозвілля, працівники ДАІ часто приїздять, щоб просто поспілкуватися з учнями, дізнатися про нагальні потреби і, звичайно ж, зробити сюрпризи та пригостити смачними солодощами.

Та з особливим нетерпінням діти чекають найулюбленішого свята — Дня шефів, адже саме цього дня хлопчики та дівчатка, як гостинні господарі, намагаються приємно вразити та порадувати своїх шефів, заздалегідь готуючи справжні концертні виступи та зроблені власноруч сувеніри. Ось і цього разу у стінах навчального закладу панувала святкова атмосфера, а під час концерту в актовій залі не було жодного вільного місця.

Свято продовжилось зворушливими хвилинами спілкування у підшефній групі, де працівники ДАІ вручили дітям подарунки й солодощі, а вони навипередки розповідали про свої успіхи, ділилися заповітними мріями та бажаннями, уважно вислуховували поради дорослих.

Наостанок шефи нагадали дітям правила безпечної поведінки на дорозі, подякували за гостинність та побажали здоров’я й успіхів у навчанні. Невдовзі діти традиційно вітатимуть своїх шефів з професійним святом, а колектив Управління ДАІ у свою чергу вже готує для підшефних сюрпризи до новорічних та різдвяних свят.Працівники ДАІ Херсонщини побували в гостях у підшефних ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}