Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Львівщині працівники ДАІ нагадують школярам правила безпеки на дорозі

На Львівщині працівники ДАІ нагадують школярам правила безпеки на дорозі

Напередодні зимових канікул працівники Державтоінспекції проводять для школярів повчальні уроки з безпеки дорожнього руху. Правоохоронці нагадують діткам, як правильно поводитися на вулиці, аби свята минули радісно та без турбот.

На Львівщині працівники ДАІ вже відвідали десять шкіл, що знаходяться біля автодороги «Київ-Чоп». Правоохоронці побували у навчальних закладах у Пустомитівському, Миколаївському, Стрийському, Кам’янка-Бузькому та Буському районах. Більше тисячі учнів мали змогу поспілкуватися із вартовими доріг та розпитати їх про все, що цікавить та хвилює.

Інспектори ДАІ звернули увагу діток на ті небезпеки, що можуть спіткати їх на вулиці, особливо, взимку та у вечірній час. Правоохоронці порадили малечі бути завжди спостережливими й обережними, ніколи не вибігати на проїзну частину та не влаштовувати ігор біля дороги.

Аби малі школярики були більш помітними у темряві, вартові доріг та партнери акції подарували їм яскраві світловідбиваючі наклейки, які учні наліпили на свої шкільні портфелики. А ще дітки одержали у подарунок корисні «шпаргалки» із Правилами дорожнього руху.

Школярі пообіцяли правоохоронцям дбати про власну безпеку та бути завжди обережними на дорозі!На Львівщині працівники ДАІ нагадують школярам правила ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}