Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Миколаївщині розпочалися змагання серед ЮІРівців міста

На Миколаївщині розпочалися змагання серед ЮІРівців міста

Днями, на базі Миколаївської загальноосвітньої школи №17, зустрілися команди з 18 місцевих шкіл. В підготовці та проведенні заходів взяли участь працівники ДАІ разом з представниками освіти Миколаївської міської ради. Метою змагань є попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей і підлітків і виховання законослухняних учасників дорожнього руху.

Змагання складалися з чотирьох етапів. Спочатку команди показали свої знання Правил дорожнього руху, продемонстрували сигнали регулювальника, змагались в вело естафеті. В актовому залі юні інспектори показали справжній концерт — конкурс агітбригади, в якому підлітки пропагують необхідність бути законослухняними учасниками дорожнього руху.

Майстерно водять велосипеди, розуміють сигнали регулювальника, Правила дорожнього руху знають не гірше досвідченого автомобіліста, а ще вони артистичні, кмітливі та веселі. І все це про школярів, юних інспекторів руху.

Все це було гідно оцінено суддівською колегією. Перше місце по праву розділили команди «Веселий патруль» школи №22 та «Внедорожник» школи №31. На другому місці опинились три команди — шкіл №4 та 17, а також Миколаївської гімназії №4. Заключну трійку призових місць посіли школи №52, №39 та № 18.

Усі юні інспектори залишилися задоволеними, одержали позитивні емоції, знайшли нових друзів, а команди-переможниці представлять Заводський район на міському етапі змагань.На Миколаївщині розпочалися змагання серед ЮІРівців ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}