Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У столиці правоохоронці виявили СТО, де розбирали раніше викрадені авто

У столиці правоохоронці виявили СТО,  де розбирали   раніше викрадені авто

У столиці, з метою профілактики та попередження фактів незаконних заволодінь транспортними засобами, інспектори Державтоінспекції спільно з працівниками відділу карного розшуку провели обстеження автостоянок, гаражних кооперативів та станцій технічного обслуговування. Ці перевірки мали на меті розкриття злочинів пов’язаних з незаконними заволодіннями транспортними засобами, виявленням місць розукомплектування викраденого транспорту.

За словами начальника управління ДАІ міста Києва Микола Макаренка, такі відпрацювання дають позитивні результати. Під час проведення заходів в столиці виявляються транспортні засобів, що були раніше викрадені, знаходились у розшуку, або перебували на території України з порушенням митного законодавства.

Як приклад, дев’ятого грудня, на території одного з столичних станцій технічного обслуговування, що знаходиться у Дніпровському районі, правоохоронці виявили рештки кузова викраденого автомобіля «Міцубісі Аутлендер».

При проведенні подальшої перевірки було встановлено, що даним автомобілем невідомі особи незаконно заволоділи ще у жовтні минулого року. На СТО було запрошено власницю авто. Потерпіла впізнала фрагменти своєї раніше викраденої машини.

Працівникам міліції вдалося з’ясувати, що гаражний бокс орендував 36-річний киянин.

Наразі за даним фактом триває перевірка.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група.У столиці правоохоронці виявили СТО, де розбирали ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}