Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Державтоінспекція Полтавщини: «Давайте разом дбати про безпеку дітей на дорогах»

Державтоінспекція Полтавщини: «Давайте разом дбати про безпеку дітей  на дорогах»

Працівники ДАІ Полтавщини не залишаються осторонь та активно беруть участь у різноманітних профілактичних заходах, щоб навчити підростаюче покоління дорожньої грамоти та попередити трагічні наслідки на автодорогах області.

У кожному куточку нашого регіону представники Державтоінспекції постійно відвідують навчальні заклади, щоб разом із педагогами донести до свідомості кожного, Правил дорожнього руху — правила життя.

Зокрема, нещодавно в місті Кременчуці, Диканському, Зіньківському, Семенівському, Чорнухинському районах області інспектори ДАІ проводили тематичні заходи серед дітей та їх батьків.

Під час проведення заходів правоохоронці розповсюджували профілактичні листівки і світловідбиваючі стрічки, які роблять людину помітною в темряві навіть на великій відстані.

Вартові доріг розповідали юним учасникам, що такі елементи одягу дуже актуальні, адже в осінньо-зимовий період світловий день зменшується, погодні умови можуть різко змінюватися, а враховуючи емоційний та фізичний стан кожного з учасників дорожнього руху, слід заздалегідь потурбуватися про власну безпеку.

Нажаль, лише за минулий тиждень на території Полтавської області зареєстровано чотири автопригоди за участю неповнолітніх, у яких двоє дітей травмовано та двоє загинули на місці події.

Державтоінспекція області сподівається, що об’єднавши зусилля правоохоронців, батьків та вчителів ми зможемо запобігти дорожньо-транспортним пригодам, які калічать життя та здоров’я , як дорослих так і дітей, адже дорога помилок не вибачає.Державтоінспекція Полтавщини: «Давайте разом дбати ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}