Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівників Державтоінспекції Полтавщини повернулися із зони АТО

Працівників Державтоінспекції Полтавщини повернулися із зони АТО

Днями додому повернулися працівники Державтоінспекції Полтавської області, які упродовж місяця забезпечувала безпеку дорожнього руху та охорону громадського порядку в зоні проведення антитерористичної операції.

І хоча інспектори ДАІ приїхали вночі й йшов сильний дощ, правоохоронців зустрічали керівництво Державтоінспекції, колеги, рідні.

Від керівництва управління ДАІ звучали слова подяки вартовим доріг за сумлінне виконання своїх службових обов’язків, мужність та витримку у зоні АТО. Колеги дивилися із гордістю та повагою за свої героїв.

Самі ж інспектори ДАІ говорять, що побувавши у зоні бойових дій по-іншому ставишся до життя і зазначають, що слід цінувати те, що маємо. І хоча хлопці виглядали втомлено зазначали, що з кожним хто був у складі їх команди пішов би у бій не вагаючись.

На їх зміну в зону антиретористичної операції поїхали 15 працівників Державтоінспекції.

А для захисту українських військових на сході країни працівниками Державтоінспекції Полтавської області у зону антитерористичної операції відправлено три спеціально обладнані транспортні засоби.Працівників Державтоінспекції Полтавщини повернулися ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}