Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівники ДАІ Миколаївщини провели вікторину з вивчення Правила дорожнього руху під назвою «Безпечний експрес»

Працівники ДАІ Миколаївщини провели вікторину з вивчення Правила дорожнього руху під назвою «Безпечний експрес»

Сьогодні, в миколаївській загальноосвітній школі № 51 працівники Державтоінспекції разом з викладачами підготували та влаштували для учнів молодших класів незвичайну гру під назвою «Безпечний експрес».

Школярі, поділившись на команди, утворили майже справжню залізницю зі своїми потягами, станціями та диспетчерами. Незвичність вікторини полягала ще й у тому, що головним її завданням було повторити Правила дорожнього руху після довгих літніх канікул. Кожна команда-потяг повинна була «проїхати» повз всі станції та виконати на кожній з них особливе завдання якомога швидше та якісніше.

На зупинці «Конструкторське бюро» школярі мали з конструктору зібрати автомобіль, на «Малювальній» — намалювати завдані дорожні знаки та пояснити, що вони означають, та інше. Але найбільше пристрастей розгорнулось на станції «Найрозумніший», де, як і в справжній телевізійній програмі, учні мали відповісти на складні запитання щодо Правил дорожнього руху та отримати якомога більшу кількість балів.

Контролювали напрямок руху потягів суворі диспетчери-судді з числа викладачів та працівників ДАІ, вони ж були і помічниками для тих, хто не вкладався в «розклад».

Учасники команд намагались швидше виконувати завдання, щоб обігнати суперників, та все одно, кожен з радістю допомагав своїм товаришам з інших команд, адже вивчення Правил дорожнього руху — складна, але необхідна справа.

Мабуть саме тому, обрати команду-переможницю члени журі не змогли адже всі показали високі результати і в знаннях Правил дорожнього руху, і в навичках безпечної поведінки та ввічливості на дорозі.

Державтоінспекція звертається до всіх дорослих! З раннього віку ми навчаємо дітей Правилам дорожнього руху, пояснюємо, що дорога вимагає уваги, таїть у собі чимало небезпек і уникнути їх можна тільки, якщо бути обережними, уважними та взаємо ввічливими. Та слід ще й нагадувати дітям, що мало лише знати ПДР, їх треба ще й обов’язково виконувати. І звичайно, дотримуйтесь Правил самі, адже найкраще навчання — це ваш особистий приклад правильної поведінки.Працівники ДАІ Миколаївщини провели вікторину з вивчення ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}