Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівники ДАІ Житомирщини завітали в гості до дошкільнят

Працівники ДАІ Житомирщини завітали в гості до дошкільнят

Днями працівники Управління ДАІ завітали до вихованців дошкільного навчального закладу для дітей позбавлених батьківського піклування в с. Дениші, Житомирського району. Вартові доріг провели з дітками навчальний урок з Правил дорожнього руху. В ігровій формі дітлахи повторювали правила поводження на дорозі, особливо правила переходу проїзної частини.

Дошкільнята краще розуміють і запам’ятовують інформацію, якщо вона подається в розважальній формі або показується на прикладі старших. Тому працівники ДАІ приїхати не самі, а зі своїми юними помічниками — командою ЮІР ЗОШ №16 міста Житомира.

Подивившись виступ ЮІРівців про основні Правила дорожнього руху для пішоходів, дошкільнята ділились своїми враженнями. Усі присутні вихованці дитячого садочка запам’ятали, що таке пішохідний перехід, світлофор для пішоходів, дізнались правила для велосипедистів. Старші дошкільнята відразу захотіли стати членами загону ЮІР, а в майбутньому — працівниками ДАІ.

Час пробіг непомітно, проте дуже корисно. Звичайно гості не могли прийти то дітлахів із порожніми руками. Уся малеча із задоволенням пригощалась солодкими подарунками від Державтоінспекції, а також з цікавістю розглядали книжечки-розмальовки де зображені типові ситуації з правил поведінки на дорозі.

Отже свято виявилося насиченим приємними враженнями, гарним настроєм та душевним теплом. Діти залишилися задоволеними, а правоохоронці переконані, що подібні уроки мають надзвичайно важливий виховний вплив на дітей.Працівники ДАІ Житомирщини завітали в гості до дошкільнят, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}