Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівники ДАІ Рівненщини взяли участь у телепрограмі «Один на один»

Працівники ДАІ Рівненщини взяли участь у телепрограмі «Один на один»

У середу, 13 серпня, працівники Державтоінспекції Рівненської області, які нещодавно повернулися із зони антитерористичної операції, були гостями однієї із телевізійних програм Рівненської обласної державної телерадіокомпанії.

Упродовж 30-ти хвилин добровольці із числа інспекторів Управління Державтоінспекції в Рівненській області розповідали телеглядачам про те, як несли службу у зоні АТО.

Рівняни дізналися про основні завдання, які були поставлені перед працівниками ДАІ. Однією із основних функцій правоохоронців було забезпечення правопорядку на звільненій території від терористів.

Окрім цього, вартові доріг охороняли громадський порядок, забезпечували безперешкодний проїзд автомобілів рятувальників та надавали допомогу місцевим жителям та біженцям. Спільно з іншими підрозділами органів внутрішніх справ та Національною гвардією України брали участь у бойових операціях.

На останок гості телепрограми повідомили, що 15-ро добровольців з числа працівників ДАІ знову готуються до поїздки в зону антитерористичної операції для захисту нашої Батьківщини.Працівники ДАІ Рівненщини взяли участь у телепрограмі ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}