Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівники ДАІ Кременчука проводять заняття для дітей з Правил дорожнього руху

Працівники ДАІ Кременчука проводять заняття для дітей з Правил дорожнього руху

У рамках місячника «Увага! Діти — на дорозі!», що триває з 20 серпня по 20 вересня, у місті Кременчуці працівники ДАІ проводять для школярів заняття з вивчення Правил дорожнього руху. Уроки проходять на території автомістечка в парку Миру.

Спілкуючись із інспектором, учні школи №21 міста Кременчука пригадали уже відомі їм Правила і вивчили нові. Також вони ознайомилися із жестами регулювальника і мали можливість побути пішоходами і виконати вимоги регулювальника на перехресті.

«Заняття проводяться не тільки теоретично, а й практично, — розповідає інспектор відділення ДАІ з обслуговування міста Кременчука Володимир Кравченко, — після відновлення в пам’яті Правил дорожнього руху, учні мають змогу поїздити на електромотоциклах і закріпити практично набуті знання».

Слід відмітити, що автомістечко обладнане світлофорами, різними дорожніми знаками, розміткою та залізничним переїздом, що дає змогу більш детально вивчати правила. Аби не допустити скоєння дорожньо-транспортних пригод за участю юних кременчужан, заняття для школярів на автомайданчику працівники ДАІ проводитимуть протягом вересня та жовтня місяця.Працівники ДАІ Кременчука проводять заняття для дітей ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}