Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спільний рейд «Пішохід, уважним будь, про безпеку не забудь!!!»

Спільний рейд «Пішохід, уважним будь, про безпеку не забудь!!!»

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму на дорогах, повторення та вивчення правил дорожнього руху загін юних інспекторів руху школи №160 «Перехрестя» спільно з інспекторами відділу ДАІ з обслуговування Дарницького району, провели спільний рейд «Пішохід, уважним будь, про безпеку не забудь!!!».

Коли учні йдуть до школи, інспектори ДАІ чергували на перехресті біля навчального закладу. Під час чергування правоохоронці нагадували учням про те, що на дорозі потрібно бути максимально уважним, не відволікатися, навіть на пішохідному переході. Ось така робота на лінії дає надію, що аварії на дорогах з вини наших учнів-пішоходів не стануться.

Після чергування юні інспектори дорожнього руху та інспектори ДАІ відвідали дитячий навчальний заклад №275, де допомогли малечі засвоїти основи дорожньої грамоти. Захоплені виступом ЮІРівців, дошкільнята ділились своїми враженнями. Усі вихованці дитячого садочка разом з інспекторами ДАІ повторили, що таке пішохідний перехід, світлофор для пішоходів, дізнались правила руху для велосипедистів.

У подальшому працівники Державтоінспекції разом із загонами ЮІР планують відвідати інші дитячі садочки, провести тематичні конкурси, змагання, вікторини для того, аби маленькі пішоходи не забували про правила безпечної поведінки на дорозі.Спільний рейд «Пішохід, уважним будь, про безпеку не ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}