Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Свято до Дня Знань для школярів провели в Державтоінспекції Харківської області

Свято до Дня Знань для школярів провели в Державтоінспекції  Харківської області

Державтоінспекція Харківщини вітала школярів з початком нового навчального року: до Управління ДАІ Харківської області завітали вихованці шкіл-інтернатів. Для них працівники Державтоінспекції при підтримці Департаменту науки і освіти, Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, провели Єдиний урок безпеки дорожнього руху.

З початком нового навчального року школярів привітав начальник Управління Державтоінспекції ГУМВСУ в Харківській області полковник міліції Ігор Швидкій. Він побажав дітлахам здоров’я, успіхів у навчанні основам безпечної поведінки на дорозі, а дорослих закликав об’єднати зусилля та разом з Державтоінспекцією забезпечити підростаючому поколінню безаварійне майбутнє.

До уваги дітлахів були запропоновані виступи команд КВН Юних інспекторів руху загальноосвітньої школи № 76 «Life is Good», «Не гони» Харківської школи № 154 Дзержинського району — переможця Харківських обласних змагань КВН-ЮІР 2014 та загону Юних інспекторів руху «Другой мир» цього ж закладу — призера Харківських обласних змагань ЮІР-2014.

Для дітлахів вартові доріг організували кілька майданчиків, і після урочистої частини свята вони, розбившись на групи, розпочали свою подорож по країні Дорожня грамота.

На території автомістечка в спеціальному трамваї-кінотеатрі для дітей проводився інтерактивний урок безпеки дорожнього руху, а також вікторина на знання правил безпечного поводження на дорозі. До уваги малечі був організований перегляд анімаційних відеороликів та мультфільмів «Дорожня абетка» про пригоди Смішариків. Гості заходу — волонтерська організація національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова презентували проект «Я помітний на дорозі», мета якого — формування у дітей чіткого розуміння необхідності дотримання Правил дорожнього руху, зокрема щодо ролі одягу пішоходів для їх безпеки.

Для ознайомлення дітей зі службою Державтоінспекції була організована виставка спецзасобів та авто-мототехніки ДАІ. У дитячому автомістечку Управління ДАІ малеча мала можливість закріпити набуті знання: юні інспектори руху здійснювали розпорядчо-регулювальні дії на перехрестях та в ігровій формі допомагали юним пішоходам та водіям електромобілів, дотримуючись вимог Правил дорожнього руху, пересуватися доріжками автомістечка.

Наприкінці свята від організаторів заходу всі дітлахи отримали подарунки: солодощі, світловідбивачі та тематичні листівки-пам’ятки з тематики безпеки дорожнього руху.Свято до Дня Знань для школярів провели в Державтоінспекції ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}