Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У минулу п'ятницю десять вартових доріг Дніпропетровщини, які впродовж місяця несли службу у зоні АТО, повернулися додому

У минулу п'ятницю десять вартових доріг Дніпропетровщини, які впродовж місяця несли службу у зоні АТО, повернулися додому

Місяць тому працівники Державтоінспекції області, які є добровольцями, і цілком свідомо готові виконувати будь-які поставлені завдання в зоні АТО визвалися захищати країну. На початку липня три екіпажі в кількості десять інспекторів взводу із забезпечення супроводження БДПС ДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області вирушили на схід, а саме до міста Краматорськ. Екіпажі були екіпіровані всім необхідним: бронежилетами, раціями, автоматичною зброєю, продуктами харчування.

Ризикуючи своїм власним життям та здоров’ям впродовж місяця працівники ДАІ місяць несли службу на Донеччині. Крім виконання своєї основної функції — забезпечення безпеки дорожнього руху, вартові доріг охороняли громадський порядок, патрулювали та тримали оборону на блокпостах, надавали допомогу безперешкодному проїзду автомобілям рятувальникам, місцевим жителям та біженцям, супроводжують колони з військовою технікою.

Вони поїхали, а для їх рідних потяглися довгі дні тривог та сподівань. Більше місяця родини та колеги хвилювалися за їхні життя й з нетерпінням чекали радісних вісток, закінчення боїв. Кожного дня, по декілька раз на день, начальник УДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області Блажівський М. І. розмовляв у телефонному режимі з інспекторами, цікавився як у них справи чи потребують вони в чомусь. З пересторогою чекали їхнього повернення.

У минулу п'ятницю зі щасливим поверненням міліціонерів привітав очільник УДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області, також з радістю та сльозами на очах своїх героїв зустрічали діти, родичі, друзі та колеги, які очікували їх на в’їзді в місто. Інспекторів зустріли з короваєм, діти в вишиванках подарували квіти, начальник ДАІ області кожному подарував ікону та побажав міцного здоров’я та благополуччя.

Від Мар’яна Ільковича пролунали слова вдячності підлеглим за службу, за сумлінне виконання обов’язку захищаючи державу, за наполегливість і відповідальність. «Прикро лише, що це не кінець і на їхнє місце відбудуть інші. Україна і далі в небезпеці, але їхній приклад патріотизму є беззаперечним доказом вірності Вітчизні», — сказав він.У минулу п'ятницю десять вартових доріг Дніпропетровщини, ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 11. Отзывов пользователей: 6.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы