Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівники Державтоінспекції Миколаївщини вшанували пам'ять загиблих колег

Працівники Державтоінспекції Миколаївщини вшанували пам'ять загиблих колег

22 серпня — День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків. Сьогодні усі працівники міліції вшановують пам'ять та згадують своїх колег, які поклали своє життя на вівтар служіння Закону та Правопорядку. Не став винятком і рік нинішній…

Близько 20 години вечора, 24 квітня 1997 року, старший сержант міліції Ратушний Сергій разом зі своїм колегою сержантом міліції Полозом Віктором заступив на чергування на стаціонарний пост, тієї ночі нічого не віщувало біди, але наприкінці зміни, близько 4 години ранку, Полоз Віктор побачив, що до поста з тильної сторони наближається стороння людина, про що повідомив своєму напарнику.

Оглянувши прилеглу територію правоохоронці побачили незнайомця, який стояв за деревом, тримаючи в руках якийсь предмет схожий на палку. На вимогу підійти невідомий почав тікати, а інспектори ДПС — переслідувати його, зокрема Ратушний Сергій побіг уздовж дороги, щоб перетнути шлях втікачу. Коли відстань між ними скоротилась, невідомий несподівано повернувся і вистрелив з малокаліберної гвинтівки та поранив правоохоронця в живіт. Будучи пораненим Сергій застосував табельну зброю, зробивши чотири постріли він травмував озброєного злочинця, але все рівно йому вистачило сили втекти. Побачивши скривавленого колегу Полоз Віктор, негайно викликав «швидку», але по дорозі в лікарню Сергій помер від внутрішньої кровотечі. На той час йому було лише 24 роки, а вдома чекала молода дружина й двохрічний син.Працівники Державтоінспекції Миколаївщини вшанували ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}