Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Львівщині працівники ДАІ влаштували для дітей цікавий урок із дорожньої безпеки

На Львівщині працівники ДАІ влаштували для дітей цікавий урок із дорожньої безпеки

У Львові інспектори ДАІ вирушили в літні пришкільні табори, аби нагадати діткам про основні правила безпеки на дорозі. Для юних непосид влаштовують цікаві вікторини та конкурси, розповідають про дорожні знаки, проводять практичні заняття з Правил дорожнього руху.

Сьогодні правоохоронці побували в дитячому таборі, що діє на базі львівської середньої загальноосвітньої школи №51. Працівники ДАІ організували для малечі справжнє свято, подарували малечі чимало яскравих вражень та емоцій!

Юні школярики мали змогу познайомитися ближче з роботою вартових доріг, посидіти в новенькому патрульному авто та сказати в гучномовець: «Увага! На дорозі діти!».

А ще правоохоронці пояснили непосидам, що означають сигнали регулювальника, та провели для школяриків практичний урок із дорожньої безпеки.

Організатори заходу розповідають: цей пришкільний табір відвідують учні з чотирьох навчальних закладів міста. Діти не лише відпочивають, але й пізнають багато нового та цікавого.

Сьогодні юні школярики не лише провели весело час, але й із користю, адже навчилися правильно переходити вулицю, дізналися, де безпечно кататися на велосипеді та як слід поводитися у транспорті.

На завершення зустрічі інспектори ДАІ провели пізнавальну вікторину з Правил дорожнього руху, переможці якої одержали від правоохоронців цікаві книжечки.

ДАІ Львівської області)На Львівщині працівники ДАІ влаштували для дітей цікавий ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}