Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Вінниччині працівники ДАІ перевіряють перевізників небезпечних вантажів

На Вінниччині працівники ДАІ перевіряють перевізників небезпечних вантажів

З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та подій під час перевезення небезпечних вантажів та посилення контролю за здійсненням таких перевезень з 18 червня до 18 липня Державтоінспекція Вінницької області проводить цільові заходи під умовною назвою «Небезпечний вантаж».

До небезпечних вантажів відносяться речовини, матеріали, вироби, відходи виробництва й іншої діяльності, які в силу належних їм властивостей і особливостей при наявності певних факторів у процесі транспортування, при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт і зберіганні можуть завдати шкоди навколишньому середовищу, стати причиною вибуху, пожежі або ушкодження транспортних засобів, будинків і споруджень, а також загибелі, травм, отруєнь, опіків або захворювань людей, тварин і птахів.

Упродовж цього періоду за автомобілями, що перевозять небезпечний вантаж, інспектори ДПС здійснюють посилений контроль. Правоохоронці перевіряють свідоцтва про допущення транспортного засобу до перевезення визначених небезпечних вантажів, ДОПНВ — свідоцтво про підготовку водіїв цих автомобілів, письмові інструкції на випадок аварії чи надзвичайної ситуації, договір обов’язкового страхування відповідальності власників, погодження дорожнього перевезення небезпечного вантажу, виданого Державтоінспекцією.

До проведення даного відпрацювання залучені співробітники Укртрансінспекції, а керівникам підприємств, установ та організацій, які займаються виробництвом або реалізацією небезпечних речовин вказано обов’язково надавати перевізникам відповідні документи з достовірною інформацією про небезпечний вантаж та здійснити страхування відповідальності на випадок негативних наслідків перевезення небезпечних вантажів.На Вінниччині працівники ДАІ перевіряють перевізників ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}