Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Буковині преса та ДАІ переконують громадян, що користуватись треба послугами не «випадкових», а легальних перевізників

На Буковині преса та ДАІ переконують громадян, що користуватись треба послугами не «випадкових», а легальних перевізників

Під час операції «Автобус-2014», що триває в області та на території всієї країни, до спільних рейдів працівників ДАІ, транспортної інспекції долучаються й журналісти.

Безпосередньо на автодорогах такі мобільні групи виявляють тих, хто бере на себе відповідальність за перевезення людей, не маючи для цього відповідних дозволів, керуючи несправними транспортними засобами, порушуючи правила дорожнього руху, інші норми та вимоги, передбачені чинним законодавством у сфері пасажирських перевезень.

За два тижні з початку цільових заходів працівниками ДАІ перевірено 159 суб’єктів господарювання, які здійснюють пасажирські перевезення, оглянуто понад дві тисячі автобусів. З них 245 визнано технічно несправними. Серед порушень, допущених водіями автобусів, виявлено трьох водіїв, які перебували за кермом у нетверезому стані. Зафіксовано 19 випадків перевищення швидкості, 94 відхилень від маршрутів.

Перевантаженість автобусів, недотримання правил зупинки й стоянки, інші порушення є аргументами того, що такий контроль важливий і необхідний.На Буковині преса та ДАІ переконують громадян, що користуватись ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}