Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Представники ДАІ приймуть участь у круглому столі, що відбудеться в прес-центрі «ЛІГА Бізнес Інформ»

Представники ДАІ приймуть участь у круглому столі, що відбудеться в прес-центрі «ЛІГА Бізнес Інформ»

Актуальні питання в сфері взаємодії працівників Державтоінспекції та громадських організацій обговорюватимуться разом з представниками Департаменту ДАІ МВС України, головою правління МГО «Міжнародна Ліга захисту прав громадян України», офіцерами поліції, які акредитовані при Посольствах країн ЄС та представниками об’єднань громадян, статутні завдання яких передбачають діяльність спрямовану на захист та відновлення порушених прав в галузі дорожнього руху.

Завтра, 27 червня, о 15-й годині, в прес-центрі «ЛІГА Бізнес Інформ» відбудеться круглий стіл на тему: «Досвід та практика взаємодії ДАІ з громадськими організаціями». Цей захід буде присвячений саме шляхам розв’язання конфліктних ситуацій, що виникають між учасниками дорожнього руху, додержання службовими особами ДАІ приписів чинного законодавства при виконанні своїх обов’язків та заходам реагування на такі порушення з боку керівництва Департаменту ДАІ МВС України.

У ході проведення вказаного «круглого столу» буде здійснено перегляд учасниками вказаного заходу та запрошеними особами відеоматеріалів, присвячених взаємодії службових осіб ДПС ДАІ, розміщених на інтернет-ресурсі www.youtube.com, з їх наступним обговоренням.

У рамках проведення благодійної правозахисної акції «Правова допомога водіям та працівникам ДАІ» міжнародна правозахисна організація «Міжнародна Ліга захисту прав громадян України» накопичила значний досвід у напрямах відшкодування шкоди, завданої учасникам дорожнього руху, участі у розв’язанні конфліктних ситуацій, що виникають між водіями та службовими особами ДАІ МВС України. У вказаних напрямах ця організація постійно співпрацює, як з Департаментом ДАІ МВС України, так і з іншими інститутами громадянського суспільства.Представники ДАІ приймуть участь у круглому столі, ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}