Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Відбулася прес-конференція голови Ради суддів України Василя Онопенка

Відбулася прес-конференція голови Ради суддів України Василя Онопенка

16 червня 2014 року у приміщенні Верховного Суду України відбулася прес-конференція судді Верховного Суду України, голови Верховного Суду України у 2006-2011 роках, голови Ради суддів УкраїниВасиля Онопенка. На прес-конференції були також присутні: заступник голови Ради суддів України Раїса Ханова, Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, представники суддівського корпусу, громадських організацій, преси. У ході прес-конференції Василь Онопенко поінформував громадськість про існуючі на сьогодні спроби зриву з'їзду суддів України, проведення якого заплановано на 19-20 червня2014 року. Крім того, голова Ради суддів України представив кандидатів для призначення з'їздом суддів України суддями Конституційного Суду України, кандидатів для обрання до складу Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Ради суддів України, яка також буде обрана XII позачерговим з’їздом суддів України. Голова Ради суддів України ознайомив усіх присутніх з біографічними довідками зазначених кандидатів та наголосив на тому, що всі ці особи мають великий досвід роботи в судовій системі. Голова Державної судової адміністрації України поінформував, що ДСА України звернулась з листом до Міністра внутрішніх справ України із проханням забезпечити безпеку делегатів, учасників та запрошених на XII позачерговий з’їзд суддів України, вжити заходів щодо підтримання громадського порядку під час проведення з’їзду. Список кандидатівВідбулася прес-конференція голови Ради суддів України ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: court.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}