Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Державтоінспекція Харківщини гостинно відкриває двері для школярів

Державтоінспекція Харківщини гостинно відкриває двері для школярів

Саме підчас літніх канікул діти мають змогу провести час в пришкільних закладах відпочинку не тільки цікаво, а ще й з користю. З метою нагадати юним учасникам дорожнього руху працівники ДАІ намагаються якомога частіше відвідувати школи, що перетворилися на літні табори.

З перших днів канікул на екскурсію до Управління Державтоінспекції Харківщини майже щодня приїздять дітлахи з загальноосвітніх навчальних закладів та дитячих садочків.

Екскурсія розпочинається з проведення уроку безпеки дорожнього руху в учбовому трамваї-кінотеатрі, обладнаному спеціально для проведення таких занять. Для закріплення знань дорожньої грамоти досвідченими правоохоронцями проводяться вікторини та конкурси. Також малеча має змогу переглянути відеоролики та мультиплікаційні фільми з безпеки дорожнього руху. До Управління ДАІ приїжджають діти різного віку, тож заняття для них проводяться з урахуванням вікових особливостей.

Для ознайомлення зі службою ДАІ, для дітей організовано виставки спецзасобів та патрульного автомототранспорту. Гості Державтоінспекції з неабиякою цікавістю оглядають патрульний транспорт, а також зброю та сучасні спецзасоби: пістолети, бронежилети, каски, наручники, радіостанції, засоби примусової зупинки транспорту тощо.

Державтоінспекція щиро вітає школярів із закінченням навчального року, нагадує про необхідність суворого дотримання Правил дорожнього руху та правил безпечної поведінки на автодорогах під час літнього відпочинку.Державтоінспекція Харківщини гостинно відкриває двері ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости

МЮГ AstapovLawyers ...
08:15, 11.09.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}