Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Державтоінспекція проводить комплекс профілактичних заходів «Рядність»

Державтоінспекція проводить комплекс профілактичних заходів «Рядність»

Мета операції — нагадати водіям про необхідність виконання правил розташування транспортних засобів на проїзній частині. До «виховання» у керманичів авто культури поведінки на дорозі долучаються і журналісти.

Упевнитися на власні очі, як часто водії порушують правила розташування транспортних засобів та не пропускають, не те що один одного, але й автомобілі оперативних служб, ранком третього липня разом з нарядом ДАІ вирушили журналісти одного з столичних телеканалів.

На порушників довго чекати не прийшлося. Водієві автомобіля «ВАЗ 21114», який рухався у крайній лівій смузі, при абсолютно вільних трьох інших смугах, зовсім не «заважала» сирена швидкої, за допомогою якої керманич медичного авто намагався привернути увагу порушника. Однак той і не думав пропускати лікарів, що цілком можливо, поспішали на терміновий виклик.

Анонсуючи проведення профілактичних заходів начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, до речі, звертав увагу водіїв саме на цей аспект. «Від безперешкодного руху автомобілів швидкої, пожежників, міліції часто залежить не тільки збереження здоров’я, але й життя людей», — зазначає очільник ДАІ, — «однак, водії про це часто воліють не замислюватися».

Між тим порушник своєї провини визнавати не хотів. І журналістам телеканалу, і працівникам ДАІ, чоловік порадив «не займатися дурницями, а їхати на АТО». Мабуть телевізор керманич «ВАЗівки» дивиться рідко, інакше б знав, що працівники ДАІ несуть службу на сході країни від самого початку антитерористичної операції, та й журналісти там часті гості.

Державтоінспекція України нагадує водіям, що рух транспортних засобів по крайній лівій смузі, при вільній правій, окрім випадків, коли виконується випередження, об’їзд або перестроювання перед поворотом ліворуч чи розворотом, є порушенням Правил дорожнього руху. До того ж, крім «перспективи» адміністративної відповідальності, керманичам авто варто пам’ятати про елементарну ввічливість та повагу один до одного.Державтоінспекція проводить комплекс профілактичних ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы