Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Рівненщині відбулася нарада: «Спіймав яму» – правильно оформи матеріали ДТП

На Рівненщині відбулася нарада: «Спіймав яму» – правильно оформи матеріали ДТП

Задовільний стан доріг — запорука безпечного керування транспортними засобами. Працівники ДАІ постійно контролюють стан утримання вулично-дорожньої мережі області. Водночас, у поточному році в області зафіксовано 11 ДТП, супутньою причиною яких став незадовільний стан доріг та вулиць. За всіма фактами інспекторами ДАІ складені адміністративні протоколи за ч.4 статті 140 КУпАП.

Сьогодні, 27 червня, в приміщенні відділу Державтоінспекції Рівненщини відбулася нарада з представниками Служби автомобільних доріг, ДП «Рівненський облавтодор» та Управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому. Крім того, проведено додаткові заняття з працівниками Державтоінспекції стосовно методики виявлення та фіксації незадовільних дорожніх умов у місцях скоєння дорожньо-транспортних пригод. Метою даних заходів є визначення механізму взаємодії підрозділів Державтоінспекції та дорожньо-комунальних організацій під час обстеження місць скоєння ДТП.

На нараду виносилися проблемні питання та наголошувалося на ретельному обстеженні місць скоєння ДТП з метою виявлення та фіксації незадовільних дорожніх умов, що безпосередньо призвели або сприяли їх скоєнню.

Державтоінспекція звертає увагу на те, що правильне оформлення матеріалів ДТП, необхідне для об’єктивного розслідування автопригоди та захисту прав водіїв на відшкодування завданих збитків. Процесуально закріплені дані є вихідними для проведення експертиз, а отже від них залежать і самі висновки експерта.На Рівненщині відбулася нарада: «Спіймав яму» – правильно ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}