Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Державтоінспекція столиці відвідала пришкільній табір відпочинку

Державтоінспекція столиці відвідала пришкільній табір відпочинку

Днями, в літньому таборі відпочинку, на базі навчального закладу №219, що в Оболонському районі міста Києва, для дітей відбулися тематичні заняття з вивчення Правил дорожнього руху.

Інспектор районного відділу ДАІ Катерина Вороніна, яка завітала до дітлахів привітала їх з початком літніх шкільних канікул та нагадала маленьким учасникам дорожнього руху про необхідність дотримання правил безпечної поведінки на дорозі.

Тематичний урок з безпеки дорожнього руху відбувся на автомайданчику, що розташований у дворі освітнього закладу. Тут усе, як на справжній дорозі, тільки в мініатюрі: перехрестя, пішохідні переходи, розмітка та дорожні знаки. Діти в ігровій формі охоче вивчали дорожню грамоту — брали активну участь у бесіді, розглядали дорожні ситуації, що можуть призвести до автопригод та робили висновки. Також діти переглянули тематичні відеоролики та мультиплікаційні фільми.

Найбільш активні учасники були відзначенні тематичними подарунками. Всі присутні пообіцяли інспекторові не порушувати Правил дорожнього руху та бути зразковими пішоходами.Державтоінспекція столиці відвідала пришкільній табір ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}