Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Закарпатті працівники ДАІ разом із журналістами проводять рейди під час операції «Автобус-2014»

На Закарпатті працівники ДАІ разом із журналістами проводять рейди під час операції «Автобус-2014»

На території Іршавського району, як і загалом по області, триває комплекс профілактичних заходів із забезпеченням безпеки дорожнього руху на пасажирському автомобільному транспорті. Працівниками Державтоінспекції району перевірено 46 транспортних засобів, виявлено 14 порушень.

Інспектори ВДАІ Іршавського району Василь Орешко та Іван Тесличко на один із рейдів запросили журналістів місцевої газети «Нове життя» та журналістів місцевих Інтернет-сайтів.

Працівники ДАІ та журналісти в першу чергу пішли на автовокзал. У цей час, багато громадян повертались із роботи додому, а тому переважна кількість автобусів готувалась до відправки з районного центру в населені пункти. Учасників рейду запевнили, що зранку всі водії автопарку проходять медичний огляд, а транспорт перевіряють відповідні фахівці по випуску автобусів на лінію.

Журналістів запросили провести перевірку водіїв автобусів на автодорозі Довге-Іршава-Виноградів, на зупинці в селі Дубрівка. Для перевірки був зупинений автобус маршруту Іршава-Білки, де працює водій з багаторічним досвідом. Водій показав всі необхідні документи, порушень перевезення пасажирів не було. Тож, інспектори ДАІ побажали водієві та пасажирам «Щасливої дороги».

Наступним зупинили мікроавтобус. На час перевірки ані більшої кількості пасажирів, ані незаконно встановлених додаткових сидінь, та явних технічних несправностей виявлено не було.

«Такі рейди дисциплінують водіїв і зобов’язують дотримуватись Правил дорожнього руху під час виконання ними рейсів. — розповів капітан міліції Василь Орешко — Особлива увага працівниками ДАІ приділяється автобусам, які займаються організованими перевезенням дітей на екскурсії».

До речі, цими днями, під час одного із таких рейдів працівники ДАІ в селі Сільце виявили водія автобусу, який порушив правила перевезення організованої групи дітей. На водія складено відповідний адміністративний протокол.

Окрім цього, працівники ДАІ задокументували перевезення пасажирів на міжміських рейсах понад встановлену кількість, виявляли і технічно несправні автобуси.На Закарпатті працівники ДАІ разом із журналістами ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}