Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Київському палаці дітей та юнацтва діти з інспекторами ДАІ вивчали дорожню грамоту

У Київському палаці дітей та юнацтва діти з інспекторами ДАІ вивчали дорожню грамоту

Днями працівники ДАІ завітали до Київського Палацу дітей та юнацтва, де привітали дівчаток та хлопчиків із закінченням навчального року та початком літніх канікул. І зрозуміло, нагадали малечі, як правильно поводити себе на вулиці.

Урок на тему: «Безпечна поведінка на дорозі» вийшов дуже жвавим, що приємно здивувало, — говорить старший інспектор столичної ДАІ Ольга Полякова. — «Дітлахи охоче спілкувалися з правоохоронцями, згадували Правила дорожнього руху та відповідали на поставлені питання. А за правильні відповіді — отримували заохочувальні подарунки — зошити з дорожніми знаками та листівки з нагадуваннями основ правильної поведінки пішоходів. Окрім того, діти з задоволенням подивилися тематичні мультфільми».

Маленькі учасники дорожнього руху вивчали жести регулювальника. Інспектор ДАІ жезлом вказував маленьким пішоходам напрямок руху, а вони неухильно виконували його вимоги. Наостанок, дітлахи охоче фотографувалися біля патрульної машини та мотоцикла.

«Захід, який провели інспектори ДАІ побудований в ігровій формі та залишив у дітей приємні враження», — зазначила директор Київського Палацу дітей та юнацтва Оксана Добровольська. — «Діти не лише уважно слухали розповідь інспектора про правила дорожнього руху, а й розгадували загадки, брали участь у тематичних іграх. Такі профілактичні заходи вкрай важливі й потрібні. Це ще одна сходинка до підвищення знань з ПДР, що сприятиме зниженню рівня дитячого дорожнього травматизму».У Київському палаці дітей та юнацтва діти з інспекторами ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}