Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівники ДАІ, які повернулися з АТО: маємо захищати країну, як рідну неньку

Працівники ДАІ, які повернулися з АТО: маємо захищати країну, як рідну неньку

«Можна все на світі вибирати сину,

Вибрати не можна тільки Батьківщину»

В. Симоненко

Антитерористична операція, що триває на сході стала для багатьох правоохоронців справжнім екзаменом на витривалість, мужність та героїзм. Працівники ДАІ, як співробітники інших підрозділів міліції, більше двох місяців захищали єдність країни у східних регіонах.

«Наші працівники, показали себе з найкращого боку, — зазначає начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко, — особовий склад Державтоінспекції по праву може пишатися своїми колегами».

Нещодавно відбулася ротація працівників ДАІ, які приймають участь в антитерористичній операції. Зі сходу країни повернулися працівники ДАІ Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської, Черкаської, Чернігівської областей та спецзагону ДПС особливого призначення. Їх змінили представники Волині, Івано-Франківщини, Київщини, Львівщини, Кіровоградщини та Тернопільщини. Загалом у АТО вже прийняли участь близько 200 працівників Державтоінспекції.

«Хоча ситуація на сході країни була і поки що зостається досить напруженою, у наших працівників по-справжньому патріотичний настрій», — розповідає перший заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України Сергій Будник, який тільки вчора повернувся із зони бойових дій, де знаходився упродовж місяця, — мені було приємно бачити рішучість та розуміння ступеню відповідальності, в очах наших хлопців».

Правоохоронці, що навіть ціною власного життя готові захищати країну, всі як один наголошують — це їх громадянський обов’язок.

«Я ні про що не шкодую. Захищати батьківщину — це мій обов’язок. Колись, йдучи на службу, я присягнув українському народові та державі, тож ніколи їм не зраджу», — зазначає старший групи вінницьких працівників ДАІ Ярослав Мартинюк.

Між тим вінницьким інспекторам було зовсім не легко. 24 травня вони потрапили під обстріл сепаратистів на блокпосту, де дивом залишилися живими.

- Тоді нас врятували бетонні бліндажі. Стрілянина того дня розпочалась з самого ранку. Близько 14-ї години бойовики оточили нас та почали стріляти на ураження, — згадує події того дня заступник командира взводу ВДАІ Дмитро Луговий. — Якби не бетонні бліндажі та вчасно прибула допомога, ми б усі загинули. Вивозили нас на броньованих автівках, а наші машини були розстріляні.

Працівники ДАІ Миколаївщини відверто розповідають про службу в бойових умовах і відмічають щиру підтримку та допомогу місцевих мешканців.

- Під час несення служби на блокпостах до нас постійно приїжджали місцеві жителі, питали, що потрібно, чим допомогти, — розповідає Ігор Гущин, старший групи миколаївських інспекторів ДАІ, які їздили на схід. — Привозили нам харчі та питну воду.

- Так, місцеві взагалі підтримували нас як могли — підтримує колегу Сергій Затхєй, інспектор роти ДПС з обслуговування м. Миколаєва. — А іноді навіть приходили просто підтримати морально, словами, поговорити «по душам».

Після нетривалого відпочинку працівники ДАІ повернуться на свої постійні місця роботи й продовжать нести службу із забезпечення безпеки дорожнього руху. А у випадку потреби, готові знову зі зброєю в руках захищати свою країну. Не тільки за наказом, але й за покликом серця…Працівники ДАІ, які повернулися з АТО: маємо захищати ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}