Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Полтавщині працівники ДАІ затримали водія «на підпитку», який керував шкільним автобусом

На Полтавщині працівники ДАІ затримали водія «на підпитку», який керував шкільним автобусом

Учора, другого червня, близько сьомої години ранку, в селі Петрівці Глобинського району працівники ДПС зупинили керманича автобуса. Водій за кермом перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Увагу інспекторів ДАІ привернув водій шкільного автобусу, який невпевнено рухався по проїзній частині. Автобус зупинили. Під час розмови вартові доріг з’ясували, що 55-річний чоловік працює керманичем автобуса в місцевій школі. Пред’явити посвідчення водія порушник відмовився. І не дивно — від шофера йшов різкий запах алкоголю.

Горе-водій з цього приводу ніяких пояснень не надав та мабуть і не усвідомив свого вчинку. Від подальшого керування шкільним автобусом порушника відсторонено.

«Страшно навіть уявити, якими б могли бути наслідки такого безвідповідального ставлення до своєї роботи, якби не працівники ДАІ», — зазначає командир взводу №1 роти ДПС в Полтавській області Олега Бродського.

Працівники ДАІ склали адміністративний протокол. Керманичу доведеться відповідати згідно чинного законодавства.На Полтавщині працівники ДАІ затримали водія «на підпитку», ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}