Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Запоріжжі під гаслом «Важко в навчанні - легко в бою» відбулись навчання

У Запоріжжі під гаслом «Важко в навчанні - легко в бою» відбулись навчання

Нещодавно інспектори запорізької ДАІ дали відсіч озброєним загарбникам адміністративної будівлі та затримали авто з озброєними агресивно налаштованими людьми. Допомагали працівникам ДАІ співробітники спецпідрозділу УБОЗ ГУМВС регіону «Сокіл», спецроти міліції (колишній «Беркут») та відділу професійної підготовки кадрового забезпечення ГУМВС в Запорізькій області. Аби закріпити навички дії в екстремальних умовах на тренувальній базі ГУМВС регіону відбулися спільні навчання працівників ДАІ та спецназівців.

Останнім часом у країні почастішали факти захоплень адміністративних будівель, військових частин, приміщень міліції та напади на правоохоронців. Унаслідок — гинуть співробітники, отримують поранення. В зв'язку з цим, а також з метою удосконалення майстерності особового складу підрозділів ДАІ ГУМВС в Запорізькій області з ініціативи керівництва було вирішено провести тренувальні збори. Мета — відпрацювати дії інспекторів ДАІ при раптовому нападі або спробах агресивно налаштованих громадян проникнути в приміщення адміністративної будівлі та постів ДАІ.

Під час занять відпрацьовувалися конкретні дії при нападі на інспекторів ДПС які несуть службу на блокпостах, а також при зупинці авто з озброєними пасажирами. З боку заходи виглядало цілком реалістично.

Тренували інспекторів ДАІ справжні майстри своєї справи — спецназівці УБОЗ (спецпідрозділ «Сокіл») та спецназівці міліції (колишній «Беркут»). Вони охоче відповідали на питання, що виникали в ході навчань, розкривали секрети та відкриває завісу над «підводними каменями», що можуть виникнути під час нападів озброєних агресорів.

Відпрацьовували й можливе збройне захоплення будівлі УДАІ регіону з застосуванням «коктейлів Молотова». Дії при збройному захопленні всередині та зовні будівлі, як виявилося, дуже відрізняються один від одного.

У навчаннях брали участь працівники ДАІ міста та командири взводів з усієї області, які потім проведуть спецзанять на місцях.

Як захистити людей, життя яких їм довірила країна, як зберегти свої життя — ось головні завдання, які сьогодні вирішували і відпрацьовували вартові запорізьких доріг.У Запоріжжі під гаслом «Важко в навчанні - легко в ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}