Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Новітні технології проти угонів: ДАІ України радить автовласникам захистити своїх «залізних коней»

Новітні технології проти угонів: ДАІ України радить автовласникам захистити своїх «залізних коней»

Переважна більшість викрадень транспорту стається в вечірній та нічний час. Увагу автокрадіїв перш за все привертають авто, що не обладнані надійними протиугінними системами безпеки. Між тим, сьогодні автовласникам пропонується величезний вибір систем і пристроїв охорони автомобіля.

«Одним з дієвих засобів захисту авто від викрадення є оснащення транспортного засобу автомобільною GSM-сигналізацією з GPS-модулем та зворотнім зв’язком», — відмічає начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, — «Також кожному автовласнику стане у нагоді GPS-навігація з обладнанням передачі даних та системою контролю руху».

Однак використовуючи сучасні технології, не варто забувати про прості правила, які допоможуть вберегти від викрадення авто. ДАІ рекомендує автовласникам:

- обладнати автомобіль не тільки сигналізацією, а й механічним пристроєм проти викрадень;

- користуватися послугами гаражів і стоянок, що знаходяться під охороною, не паркувати свій автомобіль на ніч біля житлового будинку або під'їзду;

- не залишайте ключі від авто працівникам СТО, автомийок та малознайомим людям;

- ні в якому разі не зберігайте в салоні документи на авто — цим ви не тільки ускладните його пошуки, але і створите сприятливі умови для керування викрадачем вашим транспортом;

- завжди замикайте авто, навіть якщо вам потрібно відлучитися у справах бодай на одну хвилину;

- не залишайте в автомобілях цінні речі. Як правило, в багатьох випадках здобиччю злодіїв стають GPS-навігатори, відеореєстратори, автомагнітоли, акустика. З салону автомобіля так само «пропадають» сумки, барсетки, ноутбуки, мобільні телефони. При цьому злодії псують замки дверей, розбивають скло, завдаючи часом більш значний збиток, ніж вартість викраденого майна;

- якщо ви побачили підозрілих осіб, які намагаються угнати транспортний засіб або знімають з нього державні номерні знаки — негайно телефонуйте до підрозділу органів внутрішніх справ.

У разі викрадення авто, слід негайно телефонувати за номером «102». Інформація швидко надійде до правоохоронців, що дасть їм змогу відразу розпочати пошуки. Це підвищить шанси знайти зловмисників і викрадений транспортний засіб.Новітні технології проти угонів: ДАІ України радить ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}