Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Святого Николая!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

На Житомирщини працівники ДАІ та юні інспектори руху завітали в гості до дошкільнят

На Житомирщини працівники ДАІ та юні інспектори руху завітали в гості до дошкільнят

До вихованців дошкільного навчального закладу села Тетерівки, Житомирського району завітали інспектори ДАІ. Вартові доріг провели з малечею повчальний урок з Правил дорожнього руху. В ігровій формі дітлахи повторювали правила поводження на дорозі, особливо правила переходу проїзної частини.

- Збереження життя та здоров’я дітей завжди було та залишається пріоритетом в роботі Державтоінспекції, — зазначає т. в.о. начальника УДАІ УМВС України в Житомирській області Володимир Гриб. — Кожному малюку, щоб стати свідомим учасником дорожнього руху, необхідно з раннього дитинства вивчати елементарні правила поведінки на вулицях і дорогах.

Дошкільнята краще розуміють і запам’ятовують інформацію, якщо вона подається в розважальній формі та підтверджується прикладами. Тому працівники ДАІ приїхали не самі, а зі своїми помічниками — командою юних інспекторів руху «Автолад» Тетерівської школи, що стала переможцем обласного фіналу ЮІР.

Подивившись виступ ЮІРівців про Правила дорожнього руху для пішоходів, дошкільнята ділились своїми враженнями. Всі присутні вихованці дитячого садка запам’ятали що таке пішохідний перехід, світлофор для пішоходів, дізнались правила для велосипедистів. Старші дошкільнята відразу захотіли стати членами загону ЮІР, а в майбутньому — працівниками ДАІ.

Час пробіг непомітно, проте дуже корисно. Свято виявилося насиченим приємними враженнями, гарним настроєм та душевним теплом. Діти залишилися задоволеними, а правоохоронці переконані, що подібні уроки мають надзвичайно важливий виховний вплив на дітей.

Звичайно, гості не могли прийти то дітлахів із порожніми руками. Вся малеча отримала світлоповертаючі стрічки для кращого виділення їх при русі в темну пору доби.

У подальшому працівники Державтоінспекції разом із загонами ЮІР планують відвідування літніх дитячих таборів для проведення конкурсів, змагань, вікторин для повторення правил безпечної поведінки на дорозі під час літнього відпочинку.На Житомирщини працівники ДАІ та юні інспектори руху ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}