Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Херсоні водіям нагадували про заборону в’їзду автівок до паркових зон

У Херсоні водіям нагадували про заборону в’їзду автівок до паркових зон

В обласному центрі у херсонців є багато улюблених місць, у яких вони разом з дітьми можуть вийти на прогулянку, відпочити та подихати свіжим повітрям. Одним з таких місць є Парк ім. Леніна.

Дітлахи залюбки відвідують його, щоб покататися на атракціонах, поїсти смачного морозива. Молоді матусі з дитячими колясками полюбляють повільно прогулюватися алеями парку, спортсмени відвідують тенісні корти. Люди похилого віку приходять поспілкуватися та послухати улюблену музику.

Та спокій відпочиваючих постійно порушують водії автомобілів, які плутають алеї парку з проїзною частиною, а тротуари та зелену зону — з місцями для парковок. Подібна картина спостерігається й в інших місцях обласного центру.

Працівники ДАІ постійно проводять з такими водіями профілактичну роботу, роз’яснюючи вимоги Правил дорожнього руху й закликаючи до порядку та дисциплінованості.

Державтоінспекція Херсонщини вкотре нагадує водіям, що у відповідності до Правил дорожнього руху України, в’їзд до паркової зони дозволяється лише автомобілям, які обслуговують кафе, атракціони та інші об’єкти сервісу. Для всіх інших водіїв діють вимоги дорожнього знаку «В’їзд заборонено».У Херсоні водіям нагадували про заборону в’їзду автівок ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы