Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Упродовж поминальних днів ДАІ забезпечить посилений нагляд за безпекою дорожнього руху

Упродовж поминальних днів ДАІ забезпечить посилений нагляд за безпекою дорожнього руху

У поминальні дні в рази збільшується потік транспорту на під’їздах до місць поховань. Щоб забезпечити безпечне пересування автомобілів, попередити виникнення заторових явищ та у разі необхідності допомогти учасникам дорожнього руху, до несення служби в ці дні залучено максимальну кількість особового складу Державтоінспекції.

«Наші працівники, окрім нагляду за безпекою дорожнього руху, готові невідкладно надати допомогу людям, які її потребують, порадити в скрутній ситуації, посприяти у виборі маршруту руху,— наголошує начальник Державтоінспекції України Анатолій Сіренко.

У великих містах України, де щільний потік транспорту, ДАІ рекомендує громадянам по можливості скористатися послугами громадського транспорту. В ці дні, в обласних центрах, будуть курсувати додаткові міські маршрути.

Державтоінспекція також звертається до водіїв з проханням до водіїв бути гранично уважними та обережними, неухильно дотримуватися сигналів регулювальників, вимог дорожніх знаків, у тому числі і тимчасово встановлених, а також не паркувати транспорт з порушенням правил.Упродовж поминальних днів ДАІ забезпечить посилений ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}