Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Кіровоградщині працівники Державтоінспекції перевіряють роботу пасажироперевізників

На Кіровоградщині працівники Державтоінспекції перевіряють роботу пасажироперевізників

Для посилення контролю за безпекою пасажирських перевезень, поліпшення транспортної дисципліни водіїв, що займаються перевезеннями пасажирів у Кіровоградській області проходить комплекс профілактичних заходів під назвою «Перевізник — 2014». Упродовж місяця працівники ДАІ перевірятимуть не лише фірми, що займаються перевезенням пасажирів, але й вели активну роботу на лінії.

Під час проведення цих заходів у яких брали участь інспектори ДАІ виявили та зафіксували майже 60 порушень Правил дорожнього руху, допущених водіями автобусів, у тому числі: 18 випадків керування технічно несправними автобусами, три водії зазначеної категорії порушили правила зупинки та стоянки, ще три не надали перевагу в русі пішоходам, дев’ять — відхилились від маршруту руху та 16 — перевозили пасажирів в кількості, що перевищує встановлену. Також задокументовано три факти керування без відповідних документів та два — поза гаражного зберігання транспортних засобів. Нагадуємо, що безпека перевезення пасажирів тримається на постійному контролі Державтоінспекції Кіровоградщини.

Такі перевірки — надзвичайно важливі і потрібні, оскільки дисциплінують водіїв аби вони дотримувалися Правил дорожнього руху. Таким чином Державтоінспекція робить все, аби уникнути випадків скоєння дорожньо-транспортних пригод за участю маршрутних транспортних засобів, і тим самим зберегти здоров’я та життя пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Робота у цьому напрямку продовжується, адже вона сприяє зменшенню правопорушень на автодорогах.На Кіровоградщині працівники Державтоінспекції перевіряють ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}