Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Рівненщині працівники Державтоінспекції вшанували пам’ять ліквідаторів на ЧАЕС

На Рівненщині працівники Державтоінспекції вшанували пам’ять ліквідаторів на ЧАЕС

Історія Чорнобильської катастрофи — це не тільки історія техногенної аварії й людської трагедії, але ще й історія подвигу в ім’я порятунку всього людства. Серед «героїв-добровольців» були і наші Рівненські інспектори ДАІ — нині пенсіонери ОВС, а в ті далекі 80-і — інспектори дорожньо-патрульної служби УВС Рівненського облвиконкому.

Подія, що сталася на Чорнобильській АЕС, не забудеться ніколи, тому що люди, які усували наслідки цієї страшної аварії врятували тоді від катастрофи не лише Україну, а й увесь світ.

Отож, напередодні відзначення 28-ї річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції у відділі Державтоінспекції Рівненщини провели урочисті заходи, присвячені вшануванню учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Зустрівся з ветеранами органів внутрішніх справ і начальник ДАІ Рівненської області Олександр Семенюк. Усім присутнім він висловив подяку за вагомий внесок в роботу Державтоінспекції, а також побажав їм міцного здоров’я, гарного настрою та довгих років життя.

Працівники та пенсіонери ДАІ, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС не приховували свого захоплення та щирої радості від спілкування з колишніми колегами. Ветерани-ліквідатори ділилися спогадами та думками про ті трагічні травневі дні 1986-го. Спілкуючись, згадували роки, коли будучи ще молодими і не думаючи про наслідки, рятували Батьківщину. Згадували і товаришів, які загинули при виконанні вкрай важливої місії.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих та померлих побратимів і поклали вінок до каплички на території відділу.

Пізніше всі зібралися для колективного фото з керівництвом відділу Державтоінспекції Рівненщини.На Рівненщині працівники Державтоінспекції вшанували ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы