Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Волині про правила дорожнього руху водіям нагадують працівники ДАІ та громадськість

На Волині про правила дорожнього руху водіям нагадують працівники ДАІ та громадськість

Проводити разом профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху вирішили працівники Державтоінспекції, представники «Автомайдану» та «Народної самооборони». Активісти громадських організацій та об’єднань, заручившись підтримкою працівників ДАІ, провели попереджувальний захід щодо роз’яснення чинного законодавства серед водіїв та пасажирів транспортних засобів.

Насамперед увагу звертали на виконання вимог Правил дорожнього руху щодо використання ременів безпеки, правильного перевезення дітей та заборони розмовляти по телефону.

— Наше завдання — нагадати водіям про те, що в першу чергу саме від них залежить їхня безпека і безпека пасажирів, — відзначив представник «Народної самооборони» Сергій Рижков. — Цього разу ми акцентували на використанні ременів безпеки, адже переважна частина водіїв ігнорує їх.

Патрульний наряд ДАІ у центрі Луцька зупиняв транспортні засоби для здійснення моніторингу дотримання Правил дорожнього руху та проведення профілактичних бесід. Сумлінним водіям активісти вручали солодкі подарунки, а безвідповідальним — листівки-пам’ятки із фото, де зображені наслідки дорожньо-транспортних пригод.

— Такі акції — однозначно потрібні, — наголосив в. о. начальника відділення ДАІ з обслуговування міста Луцька УМВС України у Волинській області капітан міліції Павло Харитонюк. — Постійне нагадування учасникам дорожнього руху про чітке дотримання правил однозначно сприятиме зниженню рівня аварійності. Таку акцію ми провели вперше, але вона дає позитивний результат, а відтак, думаю, ми й надалі спільно із громадськістю реалізовуватимемо нові ідеї.

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

(за інформацією прес-служби

ДАІ Волинської області)На Волині про правила дорожнього руху водіям нагадують ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}