Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Буковині діятиме громадська організація «За безпеку дорожнього руху та правопорядок на Буковині»

На Буковині діятиме громадська організація «За безпеку дорожнього руху та правопорядок на Буковині»

Ініціаторами створення структурованого громадського об’єднання з представництвами в районах області стали ветерани ДАІ, буковинської міліції, представники обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів, автоклубу «Буковина»,Чернівецької міської громадської організації «Спілка Чорнобиль», інших громадських структур, автошкіл, перевізників різних форм власності, страхових компаній, громадян різного віку і професій, які вболівають за підвищення транспортної дисципліни, порядок і безпеку на дорогах і вулицях, в громадських місцях.

В установчих зборах, які відбулись в приміщенні УДАІ УМВС України в Чернівецькій області, взяли участь понад 100 осіб.

Як зазначив ветеран Буковинської міліції голова комітету профспілки атестованих працівників УМВС Валерій Бадовський, потреба підтримки правоохоронних органів громадськістю, підвищення довіри до міліції сьогодні надзвичайно актуальна. Криза в економіці, політиці супроводжується суспільними суперечностями, серед громадян зростає неповага до Закону, агресивність, злочинність стає однією із реальних загроз національній безпеці. Ситуація потребує урегулювання окремих юридичних питань, пов’язаних, скажімо, із несенням служби в умовах надзвичайної ситуації, є суспільний запит на незаангажовану інформацію про роботу міліції тощо.

Обговорюючи питання діяльності нової громадської структури, виступаючі наводили приклади з уже забутої практики співпраці правоохоронців і громадян у «радянські» часи, коли пліч о пліч не формально працювали добровільні народні дружини, помічники ДАІ, які допомагали автоінспекторам у профілактиці дорожньо-транспортних пригод, вели агітаційну роботу на місцях, пропагуючи культуру руху, створюючи відповідну громадську думку стосовно тих, хто, керуючи транспортним засобом, стає небезпечним для суспільства.

Попри появу нових технологій, реформування роботи автоінспекції із застосуванням сучасних приладів стеження «людський фактор» у сфері безпеки дорожнього руху та правопорядку загалом залишається дієвим чинником, простим і зрозумілим кожному, хто хоче жити у суспільстві, захищеному від криміналу, злочинності, анархії. Виступаючі наголошували на тому, що активістами громадської організації мають бути люди з добрим іменем, відповідальні, з активною життєвою позицією і нетерпимістю до порушників загальноприйнятих норм і правил. В цьому сенсі гасло «Міліція з народом» матиме перспективу стати реальною практикою взаємодії і партнерства між правоохоронцями і тими, чиї законні інтереси і права вони захищають.

Збори затвердили назву нового формування: «Чернівецька обласна громадська організація “За безпеку дорожнього руху та правопорядок на Буковині” (ЧОГ БДРПБ), доручили ініціативній групі підготувати проект її статуту, згідно з яким «БДРПБ» — це добровільна неприбуткова громадська організація, створена за територіальною ознакою «з метою сприяння підрозділам Державтоінспекції, правоохоронним органам та органам виконавчої влади у запобіганні та припиненні адміністративних та кримінальних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, захисті життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій».

Серед головних завдань організації — інформування правоохоронців про кримінальні правопорушення, місця зосередження злочинних угруповань, сприяння у розшуку злочинців, інші форми і методи громадської підтримки правопорядку.

У сфері безпеки дорожнього руху статутом організації деталізовані напрямки роботи, які стосуються прав і обов’язків учасників дорожнього руху, організації дорожнього руху, допуску громадян до керування транспортними засобами, перевезення великогабаритних і небезпечних вантажів, підвищення кваліфікації водіїв, впровадження автоматизованих систем керування дорожнім рухом, тощо.

На установчих зборах обрано Раду Громадської Організації та ревізійну комісію. Головою нової громадської структури обрано Валерія Бадовського. Наразі триває обговорення проекту статуту організації.На Буковині діятиме громадська організація «За безпеку ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}