Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівники столичної ДАІ та спортсмени провідали маленьких пацієнтів дитячої лікарні «Охматдит»

Працівники столичної ДАІ та спортсмени провідали маленьких пацієнтів дитячої  лікарні «Охматдит»

Днями в столиці, у відділенні ортопедії та травматології Української дитячої клінічної лікарні «Охматдит», інспектори Державтоінспекції провели профілактичну акцію «Дорога не гра. Збережи життя». До цього заходу приєднались і кандидати в майстри спорту одного із столичних оздоровчих комплексів.

Спортсмени подарували дітям м’які іграшки та пропагували здоровий спосіб життя. А працівники ДАІ, на додачу, вручили кожному з пацієнтів відділення книжку «Дорожня грамота для юних пішоходів», зошит «Молоде покоління — за безпечний рух» та тематичну закладку. Також дітки отримали у подарунок флайтер — значок з світловідбиваючим ефектом, який дозволить їм бути більш помітними на дорозі.

«Такі акції вже стали традиційними. Основна їх мета не лише приділити увагу дітям та нагадати дорожню грамоту, але й зробити все аби маленькі учасники дорожнього руху більше не потрапляли в біду, — говорить начальник столичної ДАІ Макаренко Микола Миколайович. Ми всі розуміємо що в цьому є величезна частка вини всіх нас дорослих — батьків, вчителів. Хтось забув нагадати про обережність, хтось послабив увагу, контроль, часто буває що діти потрапляють під колеса транспорту разом з дорослими. Тому ось такими заходами ми хоч якось хочемо скрасити невеселі дні проведені дітворою на лікарняному ліжку».

«Справа якою займаються інспектори ДАІ, дійсно і корисна, і благородна, впевнений завідуючий відділом ортопедії та травматології Української дитячої клінічної лікарні “Охматдит” Олексій Володимирович Бебешко. Для дітей візит правоохоронців дійсно став святом — діти посміхались та раділи подарункам. Сподіваюсь, що спільними зусиллями ми зможемо уберегти дітей від біди і зберегти не одне життя».Працівники столичної ДАІ та спортсмени провідали маленьких ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}