Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Небайдужість працівників ДАІ Донеччини та пересічних громадян врятувала життя кримчанину

Небайдужість працівників ДАІ Донеччини та пересічних громадян врятувала життя кримчанину

Прикра новина про смерть родички змусила Євгена з Криму прямувати до Маріуполя на легковому автомобілі саме в перші дні стихії. Негода застала водія вже на під’їзді в Донецьку область. Рятували кримчанина працівники ДАІ, його знайомі та небайдужі громадяни.

Як потім розповів сам водій, він проїхав вже стелу Донецької області, але далі дорога була заблокована сніговими переметами. Зрозумівши, що далі проїхати не можливо, чоловік зміг розвернути свою автівку та поїхав у зворотному напрямку з єдиним бажанням дістатися до найближчого населеного пункту вже у Запорізькій області. Але й ця справа виявилася марною — «Черрі-амулет» застряг в заметі. Зрозумів, що самотужки не вибратися зі снігового полону, водій зателефонував своїм знайомим в Маріуполь і ті, не зволікаючи ні хвилини на позашляховику (Тойота) вирушили в дорогу на порятунок.

Попри всі попередження співробітників посту ДПС ДАІ «Мангуш» щодо неможливості на цей час проїхати в напрямку Запорізької області, чоловіки все ж змогли проїхати декілька кілометрів, але також застрягли в снігу. За допомогою вони звернулися до інспекторів ДАІ, які зв’язалися з рятувальниками та за допомогою спецтехніки визволили «Тойоту». Але далі пересуватися не було можливості, сніг та вітер посилювалися, і подекуди снігові перемети досягали 4-5 метрів.

З водієм «Черрі» і працівники ДАІ, і знайомі постійно зв’язувалися по телефону, давали поради, підтримували. Сам же водій назвати свої точні координати не міг, ясно було одне — на порятунок треба їхати в бік Запорізької області.

Працівники ДАІ згадали, що в сусідньому з постом ДПС населеному пункті Мангуш в агроцеху є трактор, водій якого без зволікань вирушив прокладати шлях. Метри за метрами, кілометр за кілометром трактор давав можливість рухатися чоловікам в «Тойоті» з надією, що їх товариш ще чекає на допомогу, але ж з його телефоном вже не було зв’язку.

Майже добу ( з вечора 29 січня до 15 години 30 січня) провів Євген в сніговому полоні у легковику, доки до нього не доїхали з порятунком. Рятувальна операція була завершена. Водій, подякувавши за надану допомогу, вже ввечері був в Маріуполі.

Хтозна, чим би закінчилась поїздка, якби не злагоджені дії водіїв та правоохоронців.

Державтоінспекція звертається до всіх учасників дорожнього руху, особливо в час негоди: не будьте байдужими один до одного, не проходьте повз людей, яким можливо потрібна ваша допомога, адже завдяки вчасно наданій допомозі буде збережено життя і здоров’я людини.Небайдужість працівників ДАІ Донеччини та пересічних ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}