Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

За добу ДАІ Донеччини з «снігових пасток» вирятовано більш ніж 170 транспортних засобів

За добу ДАІ Донеччини з «снігових пасток»   вирятовано більш ніж 170 транспортних засобів

Наразі на території Донеччини, через складні погодні умови значно ускладнено рух транспортних засобів. На деяких ділянках доріг рух закрито, працівники Державтоінспекції здійснюють регулювально-розпорядчі дії.

Також ДАІ продовжує евакуації до пунктів обігріву в межах найближчих населених пунктів водіїв транспортних засобів, які не можуть в наслідок ускладнених погодних умов здійснювати подальший рух.

За минулу добу Державтоінспекцією разом з рятувальниками та працівниками дорожніх та комунальних організацій надана допомога щодо відновлення руху більш ніж 170 транспортним засобам, які потрапили до снігових заметів.

44 особи з числа водіїв та пасажирів евакуйовані до пунктів обігріву (АЗС, придорожні магазини тощо). Деякі водії вантажівок, навіть після неодноразових пропозицій щодо евакуації, все ж таки відмовились залишити свої транспортні засоби. Державтоінспекція підтримує з такими водіями постійний зв'язок.За добу ДАІ Донеччини з «снігових пасток» вирятовано ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}