Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

З одеськими автомобілістами спілкувався начальник Департаменту ДАІ

З одеськими автомобілістами спілкувався начальник Департаменту ДАІ

Щоб дізнатися з перших вуст думку про якість виконання службових обов'язків працівниками міліції і роботи органів внутрішніх справ в цілому, Міністром внутрішніх справ були ініційовані виїзні прийоми громадян. 7 серпня, в ході робочої поїздки в Одеську область, начальник Департаменту ДАІ МВС України, полковник міліції Володимир Астапкович зустрівся з особовим складом обласної Державтоінспекції, представниками місцевих мас-медіа і провів прийом громадян.

Під час зустрічі з особовим складом Володимир Астапкович акцентував увагу присутніх на підвищеній увазі до роботи міліції з боку громадськості, що відзначається останнім часом. У зв'язку з цим особливу актуальність набули питання пов'язані з особистою дисципліною кожного співробітника ДАІ як на службі, так і в побуті. Завжди знаходячись у центрі уваги, захищаючи інтереси громадян, спілкуючись з учасниками дорожнього руху, працівник ДАІ своїми діями, поведінкою, зобов'язаний показувати зразок дисципліни, вихованості і неухильного дотримання букві закону.

- Із співробітниками які допустили грубі порушення ми миритися не будемо. Покарання застосуємо найсуворіше. Нікому не дозволимо ганьбити форму міліціонера, негативно впливати на імідж Державтоінспекції — заявив начальник Департаменту ДАІ.

При спілкуванні з журналістами Володимир Астапкович детально відповів на питання що стосуються службової діяльності Державтоінспекції, перспектив внесення змін в законодавство відносно дорожнього руху. Журналістами торкнулася тема впровадження сучасних технічних засобів контролю руху транспортних засобів.

«В Україні сьогодні встановлено 65 комплексів автоматичного контролю швидкісного режиму «Гарпун» — сказав Володимир Астапкович. — В Одеської області такий комплекс поки лише один на автодорозі «Одеса — Рені». В даний час ми маємо дві пропозиції від провідних виробників подібних систем з Китаю і Росії. Після детального вивчення і тестування запропонованих приладів на наших дорогах виберемо кращий. Подальше впровадження технічних засобів залежить від фінансування нашої служби з боку держави».

Понад двох годин полковник Астапкович вів особистий прийом громадян та відповідав на телефонні дзвінки. Люди, які прийшли на прийом до начальника Департаменту ДАІ громадяни хто усно, а хто і письмово ставили питання, вносили пропозиції.

Декілька автомобілістів поставили питання по одній і тій же темі — чому в ДАІ не проводять перереєстрацію транспортних засобів на підставі договору купівлі-продажу. Володимир Астапкович детально роз’яснив дане питання.

Представники автотранспортних підприємств запропонували начальнику Департаменту ДАІ донести до законодавців і уряду ряд пропозицій, які, на їх думку, поліпшать роботу автотранспортників.

Так, Володимир Шкільний запропонував знайти альтернативу скасованим шліховим листам, оскільки немає документа яким можна було, при перевірці, підтвердити проходження перед виїздом на лінію техогляду автобуса і медичного контролю водія.

З онуком, на колясці якого був «персональний» номер, прийшла на прийом Олена Миколаївна Петрусенко. Як керівник підприємства, що займається пасажироперевезеннями, Олена Миколаївна просила звернути увагу на залізничних переїздів біля Одеси і дорожньої розмітки на автодорозі «Одеса — Іллічевськ».

За дві години особистого прийому начальником департаменту ДАІ були прийняті усі громадяни, які бажали спілкуватися. Кожен був уважно вислуханий. Одні проблеми були вирішені на місці, по частині заявам дані доручення співробітникам обласного управління більш детальніше розібратися.З одеськими автомобілістами спілкувався начальник Департаменту ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}