Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Львові юні художники закликали дорослих подбати про безпеку маленьких пасажирів

У Львові юні художники закликали дорослих подбати про безпеку маленьких пасажирів

У Львові юні художники з Творчої студії Софії Огородник зустрілися із працівниками Державтоінспекції. Правоохоронці розповіли дітям про основні правила безпечної поведінки на дорозі та запросили їх взяти участь у проекті «Батьки! Подбайте про мою безпеку!».

Впродовж двох годин дітки мали впоратись із доволі непростим завданням — переконати дорослих не ризикувати життям маленьких пасажирів і нагадати про важливість використання пасків безпеки та дитячих автокрісел.

Цю ідею маленькі художники завзято втілювали у своїх творчих роботах, кращі з яких згодом буде відібрано для соціальної реклами з безпеки дорожнього руху.

До поставленого завдання діти підійшли надзвичайно відповідально. Спочатку ретельно вимальовували ескіз, далі переносили його на великий аркуш паперу та розфарбовували.

Маленька Софійка намалювала цілу родину, яка їде в автомобілі. Тато з мамою — на передньому сидінні, позаду — їхня донечка. Батьки пристебнулися пасками безпеки, а малеча вмостилася у дитячому автокріселку.

«Дорослі повинні турбуватися про безпеку малюків-пасажирів!», — говорить юна художниця.

Такої ж думки правоохоронці. Вони переконані — аби захистити малюка від травм, слід неодмінно подбати про його безпеку. Та, на жаль, чимало дорослих досить легковажно ставляться до цього: садять діток на переднє сидіння, або ж тримають їх на руках.

Працівники Державтоінспекції застерігають: у випадку різкого гальмування дорослому вкрай складно втримати дитину. Тож чи варто так ризикувати?

Для безпеки малят у ДАІ радять використовувати спеціальні автокрісла, а також нагадують: на передньому сидінні автомобіля не можна їздити діткам, яким ще не виповнилось 12 років.

Правоохоронці закликають дорослих: везете маленького пасажира — будьте надзвичайно уважними та обережними за кермом. Не забувайте, що саме від вас залежить здоров’я та життя малечі.У Львові юні художники закликали дорослих подбати про ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы