Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Львові працівники Державтоінспекції влаштували для діток свято з безпеки дорожнього руху

У Львові працівники Державтоінспекції влаштували для діток свято з безпеки дорожнього руху

У Львові відзначили переможців дитячого творчого конкурсу з безпеки дорожнього руху. З цієї нагоди правоохоронці вирішили влаштувати для діток справжнє свято — на церемонію нагородження запросили команду веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху, які потішили усіх присутніх своїм яскравим виступом.

Урочистості відбувалися в актовому залі відділу Державтоінспекції міста Львова. Ведучі свята нагадали, що творчий конкурс проходив одразу в кількох категоріях. Серед вихованців дитсадків та шкіл міста шукали талановитих поетів і художників.

Дітки мали в оригінальній формі втілили основну ідею конкурсу — закликати однолітків сумлінно дотримуватись Правил дорожнього руху.

На виконання цього завдання у малят було кілька тижнів. Потім усі роботи, які надійшли на конкурс, оцінювало журі, до складу якого ввійшли представники Державтоінспекції та освітяни.

Визначити переможців було досить складно. Кожен малюнок був по-своєму неповторним, а головне — дуже щирим та безпосереднім.

За результатами конкурсу відібрали 15 кращих творчих робіт, а також відзначили 15 навчальних закладів міста.

Переможці отримали грамоти та подарунки від організаторів.

Відзнаку у конкурсі одержала і 6-річна Христинка. Малюнок дівчинки дуже сподобався журі, тож його визнали одним із кращих. Маленька художниця зізнається: дуже зраділа перемозі. У своїй творчій роботі зобразила двох діток, які переходять дорогу на «зебрі» та автобус, який зупинився, аби пропустити малят. З віконечок транспорту визирають усміхнені дитячі личка — це їдуть на уроки однокласники Христинки.

«Дівчинка-пішохід — це я, а поруч мій друг Андрійко. Я намалювала, як ми йдемо до школи», — розповідає юна художниця.

Правоохоронці відзначають: такі акції для дітей — дуже важливі та потрібні, адже не лише розвивають творчу уяву та фантазію школярів, але й навчають їх правилам безпечної поведінки на дорозі.

На завершення свята для всіх присутніх у залі виступили учасники команди веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху з львівської гімназії «Гроно». Юні артисти розіграли кілька дотепних сценок та подарували маленьким глядачам море позитиву, радості та сміху.У Львові працівники Державтоінспекції влаштували для ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}