Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зелена стрічка безпеки: на Одещині проходять профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху

Зелена стрічка безпеки: на Одещині проходять профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху

У Одеській області, як і по всій Україні, триває Національний тиждень безпеки дорожнього руху. На одній з центральних площ Одеси пройшла широкомасштабна акція «Зелена стрічка безпеки», проведення якої на Одещині вже стало доброю традицією.

Щоб привернути увагу суспільства до проблеми безпеки дорожнього руху, одеські інспектори ДАІ запросили своїх друзів — байкерів та дітей, учнів Гімназії №9 м. Одеси, долучитися до акції.

Заступник начальника УДАІ Михайлов Микола Аркадійович з дітьми та байкерами зупиняли автівки та зверталися до водіїв з проханням бути уважними та не порушувати правила дорожнього руху. В знак солідарності зав’язували на автомобілі зелену стрічку. Також водіям роздавались листівки по профілактиці безпеки дорожнього руху, та малюнки, на яких діти намалювали звернення до дорослих.

Водії охоче спілкувалися з учасниками акції й журналістами, та запевняли, що вони — за безпечний рух.

Микола Михайлов зазначає, що головною метою проведення таких акцій, а також цільових заходів «Пішохід!», «Безпечна швидкість», «П`яний за кермом злочинець», є зниження рівня аварійності на дорогах. Людям потрібно замислитись над наслідками дорожньо-транспортних пригод та зрозуміти, безпечне й комфортне пересування дорогами, залежить в першу чергу від дисциплінованості, правосвідомості, взаємоповаги та неухильного дотримання правил безпеки кожного учасника дорожнього руху.Зелена стрічка безпеки: на Одещині проходять профілактичні ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 10. Отзывов пользователей: 6.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}