Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівники ДАІ Полтавщини допомогли киянину дістатися додому

Працівники ДАІ Полтавщини допомогли киянину дістатися додому

Несподівана поламка заставили понервувати водія «ВАЗу». Чоловікові вкрай необхідно було дістатися додому, однак на несправному авто зробити це було неможливо. У скрутній ситуації на допомогу розгубленому киянину прийшли працівник ДАІ.

Під час нагляду за дорожнім рухом в Пирятинському районі Полтавської області працівники дорожньо-патрульної служби з обслуговування стаціонарного поста «Лубенський», лейтенант міліції Володимир Дорофій та прапорщик міліції Андрій Москаленко, помітили чоловіка, що стояв біля автомобіля ВАЗ-2111 з відкритим капотом.

Правоохоронці зупинилися для того, аби з’ясувати у водія причину зупинки та запропонувати, у разі необхідності, свою допомогу.

Чоловік розповів інспекторам ДАІ, що був змушений зробити незаплановану зупинку так як у автомобіля обірвався ремінь газо-розподільного механізму і продовжувати подорож було небезпечно як для нього, так і для інших учасників дорожнього руху. Власник зламаного авто поспішав до столиці, адже на нього там чекали рідні.

Працівники Державтоінспекції допомогли доставити водія з авто до станції технічного обслуговування, де фахівці виконали необхідний ремонт.

Безмежно вдячний киянин, не очікував такої підтримки та допомоги від вартових доріг. Він щиро вдячний інспекторам за те, що вони приділили йому час та увагу, адже для чоловіка було дуже важливо потрапити додому.

Правоохоронці у свою чергу раді, що змогли зарадити в складній ситуації. Вони впевнені: взаємодопомога та підтримка один одного — головне правило, яке потрібно дотримуватися кожному незважаючи на те, чи ти працівник Державтоінспекції, чи то учасник дорожнього руху.Працівники ДАІ Полтавщини допомогли киянину дістатися ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}