Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На території Управління ДАІ Харківщини відкрито каплицю в честь Святого Великомученика Георгія Побідоносця

На території Управління ДАІ Харківщини відкрито каплицю в честь Святого Великомученика Георгія Побідоносця

Днями в Управлінні ДАІ ГУМВС України в Харківській області в пам’ять Святого пророка Божого Ілії, Архієпископ Харківський і Богодухівський Онуфрій освятив каплицю в честь Святого Великомученика Георгія Побідоносця.

На освяченні каплиці були присутні: духовенство Харківської епархії, начальник Управління ДАІ полковник міліції Олександр Єршов та особовий склад Державтоінспекції.

- Вельмишановний Олександре Олександровичу, дорогі друзі! У цей ювілейний рік для нашої славної України і для наших слов’янських народів ми святкуємо — 1025-ліття від Хрещення Київської Русі. Неможливо було уявити, що три місяці тому ми освятили це місце, заклавши капсулу з Благословенною грамотою в основу Каплиці, а вже сьогодні відкрили каплицю в честь Святого Великомученика Георгія Побідоносця — Вашого хранителя і захисника. Я висловлюю Вам особливу подяку за Вашу працю, яку Ви несете, як офіцер нашої країни — зазначив Архієпископ Харківський і Богодухівський Онуфрій, звертаючись до начальника УДАІ Харківщини.

За працю в славу Української Православної Церкви, за благословенням Блаженнійшого Володимира, митрополита Київського і всія України, Владика Онуфрій нагородив Олександра Олександровича Єршова орденом Святого Великомученика Георгія Побідоносця.

ДАІ Харківської області)На території Управління ДАІ Харківщини відкрито каплицю ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}