Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Київські області проходять спільні навчання правоохоронців, рятувальників, Міноборони, та Укравтодору

У Київські області проходять спільні навчання правоохоронців, рятувальників,  Міноборони, та Укравтодору

На Київщині до зими вирішили підготуватися заздалегідь. За ініціативи Київської обласної державної адміністрації з 23 по 25 жовтня відпрацьовуються спільні дії підрозділів МВС, Міноборони, ДСНС та Укравтодору на випадок надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період.

Метою такого заходу, є перш за все забезпечення належних умов життєдіяльності населення на період надзвичайних ситуацій природного характеру, недопущення заторів на автомобільних дорогах державного значення при різкому погіршенні погодних умов (сильних снігопадах, ожеледиці) та оперативного реагування на ускладнення дорожнього руху.

Основні питання, що мають бути вивчені у ході тренування стосуються організації роботи міжвідомчого оперативного штабу при загрозі та реагуванні на надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий період, забезпечення розміщення транзитного автотранспорту на майданчиках відстою при обмеженні в’їзду в м. Київ, встановлення дорожніх знаків щодо організації дорожнього руху під час сильних снігопадів, порядок дій сил і засобів щодо ліквідації порушень в роботі систем життєзабезпечення.

Зі свого боку Державтоінспекція Київської області рекомендує водіям під час погіршення погодних умов бути уважними та обережними, дотримуватись Правил дорожнього руху, по можливості мати необхідний запас палива. Також, про всяк випадок, мати в автомобілі теплий одяг та термос з гарячим напоєм, подбати про зарядний пристрій для мобільного телефону, щоб в разі необхідності зателефонувати до міліції чи рятувальної служби.

ДАІ Київської області)У Київські області проходять спільні навчання правоохоронців, ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы