Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Показові виступи підрозділів міліції для дітей пройшли на Донеччині

Показові виступи підрозділів міліції для дітей пройшли на Донеччині

Відому фразу «у природи немає поганої погоди» випробували на собі учасники зустрічі «Міліція для дітей», що відбулася в дитячому оздоровчому таборі «Лісова республіка». За ініціативи керівництва Головного управління МВС України в Донецькій області провідні підрозділи органів внутрішніх справ разом з Державтоінспекцією провели іміджеву акцію для дітей.

Традиційно такі акції проводяться для населення великих міст Донецької області і для дітей напередодні Дня захисту дітей і Дня знань. Цього разу було прийнято рішення зробити сюрприз саме для дітей співробітників, відпочиваючих в живописному лісі Краснолиманського району. Як правило, діти правоохоронців обділені увагою навантажених роботою батьків, і ним, звичайно ж, цікаво ближче познайомитися з діяльністю своїх мам і пап.

На центральному майданчику «Лісової республіки» розташувалися стенди і спецтехніка провідних підрозділів і служб міліції — Державтоінспекції, охорони, патрульно-постової та інших служб.

Дощ, що розпочався, не став перешкодою міліцейському оркестру, який відкрив незвичайне свято у зв'язку із завершенням табірної зміни. Дружно і весело діти відгадували загадки, дивилися показові виступи міліцейських підрозділів і команди юних інспекторів дорожнього руху.

Директор табору Сергій Жабін відмітив: «Діти ніколи такого не бачили». Веселі дітлахи з радістю брали участь в конкурсах, іграх, вікторинах, міряли бронежилети, шоломи, фотографувалися за кермом автомобіля ДАІ.

Атмосфера свята була наповнена музикою, оптимізмом і позитивною енергією, здатною розсіяти навіть грозові хмари.

Цей захід став ще одним ступенем на шляху до зміцнення довіри населення і дітей до людини в міліцейських погонах. Головне завдання подібних акцій полягає в тому, що всупереч наявній негативній інформації, що з'являється в ЗМІ, в основному в міліції працюють добросовісні, грамотні, порядні люди, професіонали своєї справи.Показові виступи підрозділів міліції для дітей пройшли ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}