Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Напередодні нового навчального року працівники ДАІ провели акцію «Безпечний портфель».

Напередодні нового навчального року працівники ДАІ провели акцію «Безпечний портфель».

Підготовка до нового навчального року йде повним ходом: особливо додалося турбот у батьків школярів. І саме до них звернулися працівники УДАІ м. Севастополя в рамках профілактичного заходу «Увага! Діти на дорозі!».

Напередодні нового навчального року для працівників ДАІ робота з батьками приймає особливу значимість. Відпочивши за літо дітлахи, як правило, відвикають від інтенсивного міського руху, забувають про правила безпечної поведінки на дорозі.

Тому об'єктом уваги стали батьки, які купують шкільне приладдя дітям. Інспектори рекомендували мамам і татам купувати портфелі, спортивні сумки, верхній одяг зі світлоповертаючими елементами.

Незабаром світловий день зменшиться, рано-вранці і ввечері діти будуть ходити в школи та інші позашкільні заклади в сутінках, а наявність світлоповертаючих елементів на одязі допоможе маленькому пішоходові позначити себе на дорозі, а значить, значно знизити ризик участі в ДТП в темний час доби.

Шановні батьки! Державтоінспекція звертається з проханням провести додаткові бесіди зі своїми дітьми про правила поведінки на проїжджій частині, по можливості перші дні проводжати дитину на заняття, пояснюючи і показуючи при цьому безпечний маршрут руху.Напередодні нового навчального року працівники ДАІ ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}