Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Дніпропетровську відкриють надземний перехід через проспект Правди

У Дніпропетровську відкриють надземний перехід через проспект Правди

«Для підвищення комфорту пішоходів та водіїв Уряд розвиває логістичний потенціал регіону. Надземний пішохідний міст дозволить головній вулиці Лівобережжя Дніпропетровська стати магістраллю з безперервним рухом. Це підвищить безпеку пішоходів, зменшить кількість заторів та пришвидшить рух транспорту на проспекті. Перехід відкриють до кінця року», — сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул під час робочої наради щодо ходу будівництва надземного переходу по проспекту ім. газети «Правда» у Дніпропетровську.

Будівництво надземного переходу через проспект Правди, на розі проспекту Воронцова, у Дніпропетровську має стратегічне й соціальне значення для міста та його жителів. Такий сучасний надземний перехід є частиною комплексної реконструкції проспекту, який забезпечує в’їзд до обласного центру та виїзд із нього зокрема на шосе до міст Харкова та Донецька, забезпечує основні транспортні розв’язки лівобережної частини міста.

Надземний міст — це металева конструкція закритого типу, для виключення потрапляння опадів у середину конструкції мосту й механізмів ескалаторів. Перехід буде оснащено 4 ескалаторами (по 2 ескалатора з обох сторін вулиці) та спеціальним підйомником для людей з особливими потребами, а також — металевими сходами шириною 1,5 м на кожному кінці мосту.

У будівництві конструкції надземного переходу на 100% було використано будматеріали вітчизняних виробників.

«Такі проекти є каталізатором розвитку будівельної та суміжних галузей економіки України. Будівництво інфраструктурних об’єктів саме з матеріалів вітчизняного виробництва дозволяє створити нові робочі місця, збільшити об’єми на виробництвах», — сказав Олександр Вілкул.

Будівельні роботи по будівництву надземного переходу виконано на 50%. Вже закладено фундамент, встановлено опори для 44 метрової металоконструкції переходу. Роботи по її встановленню почались 17 серпня о 12 ранку, і закінчаться до 8 години ранку понеділка, 19 серпня. На даний період транспорту по проспекту від вулиці Замостової до проспекту Воронцова буде повністю перекрито.

У 2011 році в рамках комплексної реконструкції проспекту, яка була розпочата з ініціативи та за підтримки губернатора — нині Віце-прем’єр-міністра — Олександра Вілкула, було виконано капітальний ремонт проїжджої частини (укладено двошарове асфальтне покриття за європейською технологією). Та проведено капітальний ремонт трьох підземних переходів (в районі Юр’ївської розв’язки, вул. Калинової та вул. Байкальської). Ці переходи оснащені спеціальним пандусом для людей з особливими потребами (є кнопка виклику помічника), пандусами для мам з колясками. фУ Дніпропетровську відкриють надземний перехід через ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}