Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Міліціонери захищали колег

Міліціонери захищали колег

Коли в черговій частині Лебединського міського відділу внутрішніх справ, що на Сумщині, пролунав дзвінок, оперативна група у складі дільничного та слідчої вирушили на виклик за адресою, яку назвала схвильована жінка. Та ніхто не міг передбачити, як розвиватимуться подальші події.

А було так. Не зовсім твереза мешканка одного з населених пунктів району, яка недавно повернулася з місць позбавлення волі, вирішила помститися правоохоронцям. Тільки-но ті ступили на подвір’я, вона разом з дружиною брата почали погрожувати: мовляв, свого часу потрапила за грати саме через таких міліціонерів.

За збігом обставин, на виклик прибув дільничний Олександр Гончар, який і справді кілька років тому брав участь у розкритті злочину: тоді ця жінка порізала співмешканця.

П’яна компанія накинулася на Олександра, намагаючись забрати в нього табельну зброю. Перший попереджувальний постріл не подіяв, довелося робити другий і в цей час прикривати собою слідчу, до якої теж хотіли дістатися захмелілі родичі. Жінка, яка викликала оперативників, схопила ножа… Але міліціонер вибив його з рук нападниці. Довелося викликати підкріплення — тоді вдалося пов’язати дебоширів.Міліціонери захищали колег, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}