Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Последним звонком!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Міліціонери захищали колег

Міліціонери захищали колег

Коли в черговій частині Лебединського міського відділу внутрішніх справ, що на Сумщині, пролунав дзвінок, оперативна група у складі дільничного та слідчої вирушили на виклик за адресою, яку назвала схвильована жінка. Та ніхто не міг передбачити, як розвиватимуться подальші події.

А було так. Не зовсім твереза мешканка одного з населених пунктів району, яка недавно повернулася з місць позбавлення волі, вирішила помститися правоохоронцям. Тільки-но ті ступили на подвір’я, вона разом з дружиною брата почали погрожувати: мовляв, свого часу потрапила за грати саме через таких міліціонерів.

За збігом обставин, на виклик прибув дільничний Олександр Гончар, який і справді кілька років тому брав участь у розкритті злочину: тоді ця жінка порізала співмешканця.

П’яна компанія накинулася на Олександра, намагаючись забрати в нього табельну зброю. Перший попереджувальний постріл не подіяв, довелося робити другий і в цей час прикривати собою слідчу, до якої теж хотіли дістатися захмелілі родичі. Жінка, яка викликала оперативників, схопила ножа… Але міліціонер вибив його з рук нападниці. Довелося викликати підкріплення — тоді вдалося пов’язати дебоширів.Міліціонери захищали колег, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 12. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}